معرفی مدل‌های جدید جگوار

معرفی مدل‌های جدید جگوار

جگوار لندروور انتظار دارد با معرفی مدلهای جدید و توسعه فعالیت در اروپا، افت بازار خودروی چین را جبران کند.

سی راماکاریشنان، مدیر مالی این گروه خودروسازی در شرکت مادر تاتا استیل در یک کنفرانس مطبوعاتی در بمبئی اعلام کرد این شرکت با در نظر گرفتن مدلها و خط تولیدی که دارد، در مجموع شاهد تقاضای قوی در اروپاست و با رشد در بازارهای دیگر، انتظار دارد به اهداف فروش در سال جاری دست پیدا کند.

1439112142133_jaguar.jpg

جگوار روی توسعه در بازارهایی مانند اروپا که رشد فروش خودرو روند پرشتابی به خود گرفته و در ژوئن به بالاترین سطح در پنج سال و نیم گذشته رسید، حساب ویژه باز کرده است. این برند لوکس که در چهار فصل گذشته کاهش سود سه ماهه را گزارش کرده است، قرار است مدلهای جدیدی شامل مدل جدید سدان ایکس اف و شاسی بلند اووک را برای ترغیب بیشتر تقاضا عرضه کند و حتی درصدد افزایش تولید داخلی در چین است.

جگوار لندروور که سدانهای لوکس جگوار و شاسی بلندهای لندروور را تولید می‌کند، اکتبر گذشته کارخانه ای با ظرفیت تولید سالانه ۱۳۰ هزار خودرو در چین گشود که نخستین کارخانه این شرکت در خارج از انگلیس بود.

این شرکت در ژانویه پیش بینی کرده بود که با عرضه مدلهایی شامل سدان جگوار ایکس ای و شاسی بلند دیسکاوری لندروور، میزان فروش از ۴۶۲ هزار و ۶۷۸ دستگاه در سال ۲۰۱۴ به بیش از ۵۰۰ هزار دستگاه در سال جاری میلادی صعود خواهد کرد.

میزان فروش این خودروساز در شش ماه اول امسال ۰٫۵ درصد کاهش یافت و به ۲۳۹ هزار و ۲۱۲ دستگاه رسید.

بر اساس گزارش بلومبرگ، افت تقاضا در چین علت کلیدی این کاهش بوده است. میزان فروش جگوار لندروور در این کشور طی سه ماه منتهی به ژوئن ۳۳ درصد کاهش یافت در حالیکه در اروپا ۲۸ درصد صعود کرد.

این خودروساز اهداف فروش خود را تنزل داده و همانند خودروسازان دیگر، قیمتها در چین را که بزرگترین بازار خودروی جهان به شمار می‌رود، کاهش داده است.

ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

دیدگاهی ارسال نشده است!