بنیتز: کریستیانو برای هفته اول لیگ آماده خواهد بود

بنیتز: کریستیانو برای هفته اول لیگ آماده خواهد بود

رافا بنیتز در آستانه دیدار دوستانه عصر امروز تیمش مقابل والرنگا نروژ در هتل رادیسون بلو نیدالن در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد.

1439058832_841422_1439065594_noticia_grande

 

سرمربی مادریدی ها در مورد مسائل زیر با خبرنگاران صحبت کرد:

– بدون کریستیانو رونالدو: “کریستیانو روز گذشته مشکلی داشت و با کادر پزشکی کار می کند. او باید برای هفته بعد آماده باشد و فکر نمی کنم مشکلی برای حضور در دیدار نخست لیگ مقابل اسپورتینگ داشته باشد.”

– لیست مصدومان: “در طول پیش فصل تنها دو بازیکن دچار مصدومیت شده بودند؛ بقیه تنها احساس درد و ناراحتی داشتند، و مصدوم نبودند. از نظر من، شکل گیری آمادگی جسمانی بازیکنان خوب بوده است.”

– آیا اودگارد بازی خواهد کرد؟ “او جوان است، و استعداد زیادی دارد. او بازی خواهد کرد، نمی دانم آیا ۹۰ دقیقه کامل در میدان حضور خواهد داشت یا در نیمه دوم به زمین خواهد آمد. ما باید آرام قدم برداریم، و هر بار یک قدم.”

– والرنگا: “آنها در لیگ نروژ فصل فوق العاده ای را سپری می کنند و حریف آسانی برای ما نخواهند بود.”

– آیا اودگارد با رئال مادرید ادامه خواهد داد یا قرض داده می شود؟ “من با زیدان صحبت کرده ام و باید بهترین تصمیم را بگیریم. ایده ما این است که او بالاخره وارد ترکیب تیم اصلی شود اما باید از او مراقبت کنیم. او باهوش است و از سخت کوشی لذت می برد.”

– با ۱۵ روز مانده به آغاز لیگ، تیم چطور به نظر می رسد؟ “پیش فصل بسیار مثبت بوده است. تیم خوب است، اما هنوز هم جا برای پیشرفت داریم. گمان می کنم که تیم بسیار مستحکمی به نظر می رسیم و من خوشبین هستم.”

ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

دیدگاهی ارسال نشده است!